Učimo kako ostvariti svoj Impact 2018 u zajednici
Objavljeno : 15.02.2018.

Konferencija pod nazivom Impact 2018 održava se pod organizacijom agencija Brodoto i ACT Grupe u prostorijama Muzeja suvremene umjetnosti 14. i 15. veljače.

Cilj dvodnevne konferencije spajanje je aktera koji na svoj način stvaraju pozitivne promjene u društvu. Sudionici iz civilnog sektora, privatnih kompanija, investitora, fondacija te društvenih poduzeća imat će priliku usvojiti nova praktična znanja putem predavanja, radionica i panela pod vodstvom trideset visokokvalificiranih domaćih i međunarodnih predavača.

Predsjednica Hrabrog telefona, Hana Hrpka, sudjeluje na konferenciji zajedno s predsjednicom udruge iLab, Linom Daxini te osnivačicom SMART-a Slađanom Novota, u želji da novostečenim znanjima doprinesu daljnjem razvoju svojih organizacija.