Udruga Možemo pokretom donirala Hrabrom telefonu 10 000,00kn
Objavljeno : 19.10.2012.

Plesači iz brojnih plesnih klubova i škola i plesni pedagozi i koreografi zajedničkim projektom prikupili su 10 000 kn te ih donirali Hrabrom telefonu.

Možemo pokretom humanitarni je plesni projekt udruge istog imena,  koji se razvio iz ideje spajanja vlastitih interesa s humanitarnim duhom. Projekt se, kako kažu organizatori,  razvio iz ljubavi prema plesu ali ujedno i potrebe da se na neki način pomogne društvu u kojem danas živimo.

Svoj doprinos projektu dali su brojni:  djeca, mladi, odrasli, ljudi starije životne dobi;  plesači i amateri; parovi i pojedinci; bez obzira na spol, status, razinu obrazovanja, porijeklo ili bilo što drugo.

Također, svoju podršku su dali i mnogi sponzori i medijski pokrovitelji.

Cijeli projekt trajao  je 9 dana (od 22.9. do 30.9). Prvih osam dana bilo je posvećeno promociji plesne umjetnosti kroz organizirane različite plesne radionice (12 plesnih stilova s 24 profesionalna koreografa iz 14 klubova). Dana 30.9. 2012. održane su dvije završne produkcije u Centru za kulturu Novi Zagreb, Remetinec, te je u odličnoj atmosferi završen ovaj projekt.

Veliko hvala organizatorima, udruzi Možemo pokretom i svima koji su sudjelovali u ovom uspješnom projektu. Hrabri telefon posebno cijeni inicijative mladih ljudi koji svojom energijom i entuzijazmom čine promjenu u društvu i zajednici u kojoj žive.

Zahvaljujemo i  HDS ZAMP koji je donirao sredstva od  autorske naknade ovog projekta u iznosu od 10% ukupne zarade.